Manichiura franțuzească într-o altă lumină: 25 modele care nu se vor demoda niciodată!

Încă de prin anii ’30 acest tip de manichiură a cucerit iremediabil inimile doamnelor și domnișoarelor din întreaga lume și continuă a fi în tendințe deoarece manichiura franțuzească pune accentul pe naturalețe și simplitate și este cea care se potrivește oricărei ținute.

Probabil că anume din aceste motive nu se va demoda niciodată.

În această vară veți putea opta pentru o manichiură franțuzească colorată, cu sclipici sau diverse aplicații, care se află în continuare în topul preferințelor.

Vă propunem să vă inspirați și să vă alegeți unul dintre modelele prezentate de echipa noastră!

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

Dacă v-a fost folositor acest material, vă invităm să citiți și celelalte articole de pe site-ul nostru, iar dacă doriți să vă alăturați comunității noastre de pe Facebook ne puteți da un LIKE pe pagina Unghiuțe!

Leave a Reply